Tilmelding til danskdag i Stórutjarnarskóla

Fredag den 28. og lørdag den 29. april 2017

 

Vi har desværre måttet aflyse den planlagte danskdag to gange tidligere på grund af dårligt vejr. Vi håber på, at tredje gang er lykkens gang. I stedet vil der blive afholdt danskdag med de danske rejselærere, den udsendte og den faste docent ved Det undervisningsvidenskabelige Fakultet ved HÍ  i Stórutjarnaskóla fredag den 28. og lørdag den 29. april 2017. Udfyld skemaet herunder og send din tilmelding. De felter, der er markeret med * skal udfyldes.

Sidste dag for tilmelding er tirsdag den 25. april 2017.

 

Navn*:    

Hjemmeadresse*:  

By*   Postnummer*:  

Tlf. nummer*:    Mobilnummer:

E-mail adresse*:  

Skole* 

 

Liste over deltagere

ID Navn Adresse By P_nummer Telefon Mobil e_mail Skole
1 Erna Jónsdóttir Byggðavegur 94 Akureyri 600 4614069 8614069 ernajons@akmennt.is Brekkuskóli
2 Anna Guðrún Jóhannesdóttir Hólatún 15 Akureyri 600 7750184 7750184 anngudjo@gmail.com Glerárskóli
3 Michael Dal Álftamýri 35 Reykjavík 108 6916035   michael@hi.is Háskóli Íslands
4 Kristin Brynhildur Davíðsdóttir Hlíðarvegur 38 Ólafsfjörður 625 4662288 6603956 kristind@fjallaskolar.is Grunnskóli Fjallabyggðar
5 Margrét Þóra Einarsdóttir Ægisgata 21 Akureyri 600 4614611 8653494 m@islandia.is Brekkuskóli
6 Steinunn Kristín Bjarnadóttir Vesturgil 1 Akureyri 603 4614282 6594282 skb@akmennt.is Giljaskóli
7 Garðar Þorsteinsson Ásvegur 20 Akureyri 600 8611464 8611464 gardarth@akmennt.is Brekkuskóli
8 Sigríður Hreinsdóttir Skottugili 3 Akureyri 603 8459871   siggahr@akmennt.is Glerárskóli
9 Sigrún Júlía Geirsdóttir Blómsturvellir 37 Neskaupstaður 740 4771124 8461436 sigrunj@skolar.fjardabyggd.is Nesskóli
10 Halla Rún Tryggvadóttir Grundargarður 6 Húsavík 640 552-8433 863-4178 halla@borgarholsskoli.is Borgarhólsskóli
11 Tommy Sune Hansen Þverbrekka 4 Kópavogur 200 004521832621   tommy.sune.hansen@skolekom.dk Rejselærer
12 Sandra Ösp Valdimarsdóttir Brekkusel 8 Egilsstaðir 700 4711550 6605931 sandrav@egilsstadir.is Egilsstaðaskóli
13 Þórunn Guðgeirsdóttir Brekkusel 3 Egilsstaðir 700 4711402 8455865 thorunng@egilsstadir.is Egilsstaðaskóli
14 Vivi Kjær-Madsen Kjalarsiða 18 Akureyri 603 831 1258   vvkmdk@ gmail.com Rejselærer
15 Helga Dögg Sverrisdóttir Hrísalundur 18 f Akureyri 600 4661890 8474324 helgsver@gmail.com Síðuskóli
16 Charlotte Tüxen Sulunes 7 Gaðarbær 210 8538381 8538381 act@hi.is Haskoli Islands
17 Birna Margrét Arnþórsdóttir Kambagerði 1 Akureyri 600 4621739 8597001 bma@akmennt.is Lundarskóli
18 Unnur Valgeirsdóttir Keilusíða 12 b Akureyri 603 4615131 8976979 unnur@akmennt.is Giljaskóli
19 Katrín Úlfarsdóttir Brekkutröð 4 Eyjafjarðarsveit 601 4633305 8635005 katrin@krummi.is Hrafnagilsskóli
20 Auður Jónsdóttir Skútustöðum 2a Mývatn 660 4644301 8581701 audjon@ismennt.is Reykjahlíðarskóli
21 Herdis Alberta Jonsdottir Grenivellir 30 Akureyri 600 8485140   herdis@oddeyrarskoli.is Oddeyrarskoli
22 Fjóla Björk Ottósddóttir Skessugil 14 Akureyri 603 4627560 4627560 fjolabottos@gmail.com Lundarskóli
23 Anita Karin Guttesen Birkifell Laugar 650 6985161 6985161 anita@storutjarnaskoli.is Stórutjarnaskóli