Tilmelding til dansktræf på Hotel Hekla

 

Fredag den 4. og lørdag den 5. maj 2018

 

 

Tilmeld dig kurset her ved at opgive følgende oplysninger:

Navn*:    

 

Skole*      

 

Adresse (privat) *

 

Postnr.*:     By *

 

E-mail*:    Tlf.*:

 

Mobil:      

 

 

 

 

 

Deltagerliste

 

ID Navn Skole Adresse Postnr By E_mail Telefon Mobil
1 Michael Dal Háskóli Íslands Álftamýri 35 108 Reykjavík michael@hi.is 5255538 6916035
2 Pernille Hargbøl Madsen Háskóli Íslands Austurbrún 4 104 Reykjavik pernille@hi.is 8336472  
3 Guðný Rut gylfadóttir Garðaskóli Bugðulækur 13 105 Reykjavík gudnyrut@hotmail.com 8959530 8959530
4 Sigríður Bárðardóttir Hvaleyrarskóli Staðarhvammur 5 220 Hafnarfjörður sigridur@hvaleyrarskoli.is 5650191 8496097
5 Heimir Eyvindarson Grunnskólinn í Hveragerði Réttarheiði 18 810 Hveragerði Heimir@hveragerdi.is 8975964 8975964
6 Þorbjörg Guðmundsdóttir Akurskóli Skógabraut 929 235 Reykjanesbær thorbjorg.gudmundsdottir@akurskoli.is 8471739  
7 Erla Hrönn Randversdóttir Garðaskóli Langamýri 59 210 Garðanæ erlahronn@gmail.com 6639474 6639t74
8 Thelma Hermannsdóttir Varmárskóli Grundartangi 18 270 Mosfellsbæ thelmah@varmarskoli.is 6956765  
9 Kristín Ýr Lyngdal Fellaskóli Hrísateigur 16 105 Reykjavík kristin.lyngdal@rvkskolar.is 8497819  
10 Kathrina Andersen Bláskogaskóli Reykholt Neðri-Dalur 801 Selfoss Kathrinaa@hotmail.com 8880095  
11 Valdís Inga Kristinsdóttir Grunnskóli Grindavíkur Heidarhraun 25 240 Grindavík valdis@grindavik.is 4268617 6637617
12 Arna Guðmundsdóttir Grunnskóli Grindavíkur Marargata 1 240 Grindavík arnag@grindavik 6640042 6640042
13 Alma Guðrún Frímannsdóttir Fellaskóli/Mímir Húsalind 22 201 Kópavogur almag@ismennt.is 8637418  
14 Anna Júlíusdóttir Grunnskólinn í Þorlákshöfn Klængsbúð 2 815 Þorlákshöfn annajul@olfus.is 6920935  
15 KRISTJANA HAFLIÐADÓTTIR Varmárskóli Uglugata 17 270 Mos kristjana@varmarskoli.is 5250700 6994957
16 Eygló Pétursdóttir Heiðarskóli Heiðarhvammi 230 Reykjanesbær eyglo.petursdottir@heidarskoli.is 8612021  
17 Anna Sigríður Hilmarsdóttir Áslandsskóli Skipalón 23 220 Hafnarfjörður annasigridur@aslandsskoli.is 6920837 6920837
18 Þ. Sif Böðvarsdóttir Laugalækjarskóli Melbær 25 110 Reykjavík Sifklipp@gmail.com 6967100 6967100
19 Dagbjört Þorsteinsdóttir Norðlingaskóli Helluvað 5 110 Reykjavík dagbjortth@gmail.com 6911942 6911942
20 Mira Stenberg Andersen Fjölbrautaskólinn við Ármúla Þingvað 43 110 Reykjavík Mira@fa.is 7889711 7889711
21 Erna B. Guðlaugsdóttir Ingunnarskóli Lerkigrund 4 300 Akranes erbg02@rvkskolar.is 4311296 8488544
22 Dóra Hanna Sigmarsdóttir Grunnskóli Vestmannaeyja Faxastígur 49 900 Vestmannaeyjar dorahanna@grv.is 4813515 8458045
23 Linda Dögg Sveinsdóttir Vallaskóli Kálfhólar 10 800 Selfoss linda@vallaskoli.is 4822539 8972539
24 Ester Jónsdóttir Hofsstaðaskóli Garðatorg 4b 210 Garðabæ esterj@hofsstadaskoli.is 8625418  
25 Svanhildur Snæbjörnsdóttir Laugalækjarskóli Bugðulækur 15 105 Reykjavík svanhildur.snaebjornsdottir@rvkskolar.is 8692501  
26 Hildur Hauksdóttir Gerðaskóli Klapparbraut 11 250 Garður hildur.hauksdottir@gmail.com 8467888  
27 Margrét Guðmundsdóttir Flúðaskóli Vesturbrún 2 845 Flúðir margretg@fludaskoli.is 8488347  
28 Kristín Jóna Sigurðardóttir Húnavallaskóli Hólabraut 9 540 Blönduós jona@hunavallaskoli.is 452 4506 8468745
29 Kirsten F. Christensen Salaskoli Thverbrekka 4 200 Kopavogur kirsten.fc@hotmail.com 8337183  
30 Kristin Valdimarsdóttir Árbæjarskóli Kaldasel 3 109 Reykjavik krhv50@rvkskolar.is 7784408 7784408
31 Sigrún Júlía Geirsdóttir Nesskóli Blómsturvellir 37 740 Neskaupstaður sigrunj@skolar.fjardabyggd.is 4771124 8461436
32 Marianne Schöttel Akurskole Heidarhrauni 25 240 Grindavik marianne.schottel@skolekom.dk 26838638 8338638
33 Erla Karlsdóttir Garðaskóli Furugrund 24 200 Kopavogur erla72@gmail.com +3548481778 8481778
34 Vigdís Thordersen Garðaskóli Ölduslóð 4 220 Hafnarfjörður vigdis@gardaskoli.is 5550665 8982274
35 Elsa Sigrún Elísdóttir Grunnskóli Fáskrúðsfjarðar Stekkholt 13 750 Fáskrúðsfjörður elsa@skolar.fjardabyggd.is 8629099 8629099
36 Helga Hjálmtýrsdóttir Melaskóli Grenimel 7 107 Reykjavík helga.hjalmtyrsdottir@rvkskolar.is 8597577  
37 Lilja Karlsdóttir Flataskóli Eskiholti 15 210 Garðabæ liljak@flataskoli.is 5133500 6950548
38 Kristín Pétursdóttir Vatnsendaskóli Viðarás 31 a 110 Reykjavík kpeturs@kopavogur.is 8489659 8489659
39 Katrín Guðjónsdóttir Flúðaskóli Vesturbrún 17 845 Flúðir katring@fludaskoli.is 4866560 8498573
40 Sigridur Olof Sigurdardottir Grunnskólinn í Stykkishólmi Lágholt, 21 340 Stykkishólmur sigga.loa@stykk.is 8994151  
41 Erla Lárusdóttir Grunnskóli Seltjarnarness Barðaströnd 41 170 Seltjarnarness eerlal@grunnskoli.is 5610866  
42 Sigurbjörg Ósk H. Sigurðardóttir Sjálandsskóli Brekkuás 221 Hafnarirði sigurbjorgs@sjalandsskoli.is 8978990  
43 Linda Björk Pétursdóttir Breiðagerðisskóli Kleppsvegur 120 104 Reykjavík linda.bjork.petursdottir1@reykjavik.is 8238714  
44 Bylgja Björnsdótir Álfhólsskóli Vesturberg 70 111 Reykjavík bylgja@kopavogur.is 8674742