Tilmelding til dansktræf på Hotel Glymur

Fredag den 3. og lørdag den 4. maj 2019

 

Der er nu blevet bevilliget penge til at afholde danskdag med de danske rejselærere, den udsendte og den faste docent ved Det undervisningsvidenskabelige Fakultet ved HÍ  på Hotel Glymur den 3. og 4. maj 2019. Udfyld skemaet herunder og send din tilmelding. De felter, der er markeret med * skal udfyldes.

Kurset er gratis, det vil sige at deltagerne får ophold og forplejning betalt, men skal selv sørge for transport til Hotel Glymur.

 

Navn*:    

Hjemmeadresse*:  

By*   Postnummer*:  

Tlf. nummer*:    Mobilnummer:

E-mail adresse*:  

Skole* 

ID Navn Adresse By P_nummer Telefon Mobil e_mail Skole
1 Michael Dal Álftamýri 35 Reykjavík 108 6916035 6916035 michael@hi.is Islands Universitet
2 Heimir Eyvindarson Réttarheiði 18 Hveragerði 810 +3548975964   heimir@hveragerdi.is Grunnskólinn í Hveragerði
3 Dagbjört J. Þorsteinsdóttir Kirkjustétt 17 Reykjavík 113 6911942   dagbjortth@gmail.com Norðlingaskóli
4 Mette Munksgaard Thverbrekka 4, 702 Kopavogur, Reykjavik 200 8312787 0045 51924954 m.munksgaard@hotmail.com -
5 Annemette Erichsen Hjarðarlundi 11 Akureyri 600 831 6677   annemette.erichsen1@skolekom.dk Brekkuskóli
6 Martin Reng Austurbrun 4, 903 Reykjavik 104 004541581030 004541581030 mkr@hi.is Háskóli Íslands / Islands Universitet
7 Sigriður Sigurðardottir Bruarhvammur Hveragerði 810 8672077   Sigridur@hveragerdi.is Grunnskólinn í Hveragerði
8 Sigurrós Karlsdóttir Jaðarstún 4, íbúð 201 Akureyri 600 8685913   sissa@oddeyrarskoli.is Oddeyrarskóli
9 Thelma Hermannsdóttir Grundartanga 18 Mosfellsbæ 270 6956765   thelmah@varmarskoli.is Varmárskóli
10 Valdis Inga Kristinsdóttir Heiðarhraun 25 Grindavík 240 4268617 6637617 valdis@grindavik.is Grunnskóli Grindavíkur
11 Lilja Margrét Möller Kirkjubraut 11 Seltjarnarnes 170 898 2963   lilja.margret.moller@rvkskolar.is Vesturbæjarskóli
12 Guri Petersen Lækjasmári 86 Kópavogir 201 8668502   guri@kopavogur.is Snælandsskóli
13 Guðný Rut Gylfadottir Bugðulækur 13 Reykjavík 105 8959530   gudnyrut@hotmail.com Garðaskóli
14 Bjarnheidur D. Þrastardóttir Logafold 127 Reykjavik 112 5675316 8958188 bjarnheidur.d.thrastardottir@rvkskolar.is Foldaskóli
15 Laufey Jóhanssdóttir Vtnsstígur 22 Reykjavík 101 8958952 8958952 laufeyj@mr.is MR
16 Halla Gunnarsdóttir Kúrland 17 Reykjavík 108 5888323 8653299 halla.gunnarsdottir@rvkskolar.is Fossvogsskóli
17 Katrín Guðjónsdóttir Vesturbrún 17 Flúðir 845 4866561 8498573 katring@fludaskoli.is Flúðaskóli
18 Ester Jónsdóttir Garðatorg 4b Garðabæ 210 8625418   esterj@hofsstadaskoli.is Hofsstaðaskóli
19 Erna B. Guðlaugsdóttir Lerkigrund 4 Akranes 300 4311296 8488544 erbg02@rvkskolar.is Ingunnarskóli
20 Elín Þórðardóttir Sólheimar 34 Reykjavík 104 6609553 6609553 elin.thordardottir1@rvkskolar.is Hólabrekkuskóli
21 Esther Ösp Valdimarsdóttir Snæfell Hólmavík 510 8498620   esther@strandabyggd.is Grunnskólinn á Hólmavík
22 Ragnheiður Sigurðardóttir Strandvegi 16 Garðabæ 210 8221574 8221574 Ragnheidur.Sigurdardottir@rvkskolar.is Hólabrekkuskóli
23 Bylgja Björnsdóttir Vesturbergi 70 Reykjavík 111 8674742   bylgja@kopavogur.is Álfhólsskóli
24 Kristjana Hafliðadóttir Uglugata 17 Mosfellsbær 270 6994957 6994957 kristjana@varmarskoli.is Varmárskóli
25 Kristín Valdimarsdóttir Kaldasel 3 Rewykjavik 109 5575024 7784408 krhv50@rvkskolar.is Árbæjarskóli
26 Margrét Guðmundsdóttir Vesturbrún 2 Flúðir 845 8488347   margretg@fludaskoli.is Fluðaskóli
28 Erla Karlsdóttir Furugrund 24 Kópavogur 200 8481778   erla72@gmail.com Garðaskóli
29 Magnea Antonsdóttir Aðalland 1 Reykjavík 108 8497819   Magneaa13@gmail.com Fossvogsskóli
30 Jóhanna Gísladóttir Botnahlíð 8 Seyðisfjörður 710 4721316 8951316 joga@skolar.sfk.is Seyðisfjarðarskóli / Tækniskólinn
31 Þórunn Einarsdóttir Holtsbúð 3 Garðabæ 210 8339050   totaeinars@gmail.com Lindaskóli
32 Guðrún Margrét Salómonsdóttir Erluás 86 Hafnarfjörður 221 6991281 6991281 gmargret@hraunvallaskoli.is Hraunvallaskóli
33 Dagný Jónsdóttir Melshús Garðabær 225 5553348 8647665 dagnymelsh@internet.is Kelduskóli Vík
34 Vala Rún Björnsdóttir Vogatunga 12 270 270 6926955   valarb@rvkskolar.is Ölduselsskóli
35 Arna Árnadóttir Furugrund 24 Kopavogur 200 +3548481778   arnaar@gardaskoli.is Garðaskóli